Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Zoti qenka i madh! U hodh në det gjatë shpërthimit në Bejrut, burri gjendet i gjallë pas 30 orësh: Do jetoj!

Mrekulli ekzistojnë! Një burrë që u hodh në det pas shpërthimit tragjik në qendër të qytetit të Bejrutit dje është gjetur i gjallë pas 30 orësh.

Punëtori i Portit të Bejrutit, Amin al-Zahed, fotografia e të cilit ishte postuar në një faqe Instagrami kushtuar gjetjes së banorëve të zh dukur, u gjet në detin Mesdhe, 30 orë pas shpërthimit që tron diti qytetin.

Zbulohet sa miliarda euro dëme ka shkaktuar shpërthimi në Bejrut ...

Një imazh i postuar në mediat sociale tregon një anëtar të një ekipi shpëtimi që mban një burrë të mbuluar me gj ak në kuvertën e një anijeje, i cili thuhet se është al-Zahed.

Pamjet satelitore tregojnë dallimin para dhe pas shpërthimit në ...