Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Zi në familjen e prezantuesit të njohur shqiptar/ Vëllai i tij humb jetën në lule të moshës

Humoristi dhe prezantuesi i njohur nga Kosova, Besim Dina ka humbur dje vëllain. Siç bëhet e ditur, vëllai i Besimit, Bedriu ka nd ërruar jetë në moshë të re.

Besim Dina humbë vëllain

Miq të humoristit kanë shprehur ngushëllimet për këtë humbje të madhe për familjen Dina, duke konfirmuar në këtë mënyrë publikisht lajmin e trishtë.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ ngushëllime ka shprehur edhe miku i familjes Dina, Ylber Asllanaj.

A është penduar Besim Dina që nuk u martua? (VIDEO)