Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Zgjedhjet e 25 prillit/ PD bën lëvizjen e papritur ndaj Edi Ramës dhe Tom Doshit

Partia Demokratike ka dorëzuar në Kolegjin Zgjedhor ankimimin për vendimin e KAS për Qarkun Gjirokastër.

Zgjedhjet e 25 prillit / PD bën një tjetër lëvizje

“Dorëzuam sot në Kolegjin Zgjedhor padinë kundër vendimit të KAS për Gjirokastrën, duke kërkuar pavlefshmërinë dhe përsëritjen e zgjedhjeve. Detyra jonë para shqiptarëve është të vazhdojmë betejën në çdo front, me çdo mjet dhe mundësi për zbardhjen e masakrës zgjedhore Rama-Doshi”, njofton PD.