Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Zbulohet arsyeja se pse u ndanë Bora Zemani me Donald Veshajn, ai mori valixhet dhe…

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj tashmë i kanë dhënë f und marëdhënies së tyre.

Donald Veshaj dhe Bora Zemani nuk ndalin së shprehuri dashurinë edhe në  rrjetet sociale - Balkanweb.com - News24

‘Panorama’ shkruan se xh elozia është bërë shkak që ata t’i japin fund bashkëjetesës disamujore në Tiranë dhe ka qenë Donaldi ai që ka marrë valixhet dhe është larguar nga shtëpia ku jetonin.

Gjatë kësaj periudhe, ata kanë pasur nd arje të shkurtra, por që i kanë superuar duke e kaluar lidhjen në tjetër nivel. Mirëpo duket se zënka e fundit nuk është kaluar aq lehtë, saqë i ka dhënë f und romancës mes tyre.

Featured image of article: Romanca përfundoi pas 3 vitesh! Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund bashkëjetesës, aktori mori valixhet dhe u largua