Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Xhensila hedh foton me stece dhe barkun jashtë: I ka nxjerrë sheshit të tëra

Xhensila Myrtezaj eshte nje emer mjaft i njohur ne ekranin shqiptar. Kengetarja eshte shume e suksesshme dhe e pelqyer ne karrieren e saj. Qe ne daljen e saj te pare skene, Xhensila ka terhequr vemendjen e publikut.

Nder vite kengetarja ka sjelle nje sere kengesh te cilat jane kthyer ne hite.

Perpos angazhimeve te shumta, Xhensila eshte shume aktive ne rrjetet sociale. Kengetarja duket se i eshte perkushtuar teresisht palestres per te arritur linjat perfekte.

Se fundmi ne ‘Instastory’ ajo ka publikuar nje video ku shfaqet e veshur me rroba sportive te zeza ne palester.

Ne sy bien linjat e saj perfekte dhe trupi i tonifikuar. Kengetarja duket sikur ende s’ka sjelle ne jete asnje femije me kete trup perfekt qe ka.

Xhensila po tregon se po vazhdon me vullnet te forte per ta mbajtur trupin ne forme te tille duke mos e lene pas dore aktivitetin fizik.