Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Videoja e Bashës duke gatuar bëri namin, Edi Rama: E admiroj Lulin që gatuan

Duke iu përgjigjur interesit të gazetarëve kryeministri Edi Rama ka komentuar videon e kreu të PD-së shfaqej duke gatuar.

Image result for edi rama

Rama nuk i ka kursyer ironitë duke thënë se Basha gatuan me këpucë vetëm të shtunën.

“Për Lulin është sinqerisht për tu admiruar një person që gatuan me këpucë. Që gatuan madje të shtunën në mbrëmje”.

Image result for basha gatuan