Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video) Shyhrete Behluli dhe e bija u bëjnë dhuratën e veçantë për gjitha hallat shqiptare

Shyhrete Behluli bashkë me të bijën Engjin nuk ndalen me projekte të shumta muzikore, me zërin unik që kanë, ato ndezin atmosferë kudo që marrin pjesë.

Së shpejti! Shyhrete Behluli dhe Engji po sjellin projektin e tyre më të ri – www.onair.al

Ato sjellin kenge me tema sociale, qe gjithmone prekun zemrat e publikut me tekstin preks qe kane. Por, zeri i tyre i embel e ben qe kenga te jete shume e pelqyer nga publiku.

Ato marrin pjese bashke edhe ne dasma, duke kenduar per te krijuar atmosferen tek fansat e tyre.

Se fundmi afer festave te fundvitit ato erdhen me nje kenge te re. Në këtë këngë të fundit, nënë e bijë iu dedikojnë këngë hallave, duke thurur fjalët më me vlerë.

Për më shumë, dëgjojeni…