Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Video Shokuese! Burri ecën nëpër Tiranë pa asnjë rrobë në trup pa siklet fare

Një burrë ka çuditur dynjanë sot në Tiranë, teksa është parë të lëvizte pa rroba në trup nëpër qytet.

VIDEO/ Burri lëviz nudo nëpër Tiranë, policia nuk e shqetëson aspak
Pamjet janë sjellë nga Fax News. Siç e shikoni edhe nga pamjet, burri lëviz i qetë në kryeqytet pa u shqetësuar nga askush.

Edhe pse duhet thënë që temperaturat kanë qenë më të ulëta se zakonisht. Pamjet mësohet se janë filmuar pranë një spitali në Tiranë.