Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video rrëqethëse) Po qëndronin nën pemë, katër personave ua merr jetën rrufeja

Në një video të bërë virale në rrjete sociale, shihet se si katër persona go diten nga rrufeja. Ata shihen teksa mbrohen nën një pemë nga shirat e rrë mbyeshëm, ku ndërkohë, go diten nga shkarkesa elektrike.

Burrat, shtrihen pa ndjenja pë rdhe.

Nuk dihet se ku është xhiruar videoja dhe asgjë në lidhje me gjendjen shëndetësore të burrave, por pamjet janë vërtetë të fr ikshme.