Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video që të rrëqeth shpirtin) Lushnja preket nga fenonemi që ka kapur Gjermaninë, shiu mund të sjell të këqija të mëdha

Reshje të forta shiu të shoqëruara nga breshëri në Lushnjë. Moti ndryshoi brenda pak minutash dhe reshjet shoqërohen me vetetima dhe ere të fortë.

Sipas korrespondentit të Syri Tv në këtë qytet, është ende herët për të folur për probleme që mund te shkaktojnë këto reshje të dendura shiu dhe bresheri.