Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video që të prek shpirtin) 23-vjeçari shqiptar dha shpirt mes rrugës, familja pa çdo gjë/ Ulërima dhe lot: Pse o Zot pse

Një aksí dent i rëndë ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Pejë, konkretisht te “Kroi i Mbretit”, ku një person ka mbetur i v dekur.

Aksíd entin e ka konfirmuar Daut Hoxha zëdhënës i Po lícisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës.

Ai ka thënë se drejtuesi i veturës ka humbur kontrollin mbi veturën dhe është a ksi dentuar për v d ekje.

Gazeta Online “Reporteri.net” ka siguruar video ku shihet se sa rëndë e përjetojnë familjarët pasi kuptojnë se ka v dekur i dashuri i tyre. Më poshtë gjeni videon ku shihet se si vozitësi ka dalë jashtë rrugës dhe më pas nuk ka arritur të ju mbíjetoi p lagëve.

Më poshtë gjeni videon ku shihet se si vozitësi ka dalë jashtë rrugës dhe më pas nuk ka arritur të ju mbíjetoi p lagëve.