Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video që ka bërë xhiron e botës) Syri i Zotit shfaqet në qiell, burri habit: Po na shikon dhe do na ruaj nga e keqja!

Një video që po qarkullon në internet tregon momentin kur shfaqet “Syri i Perëndisë” në mes të askundit.

Eerie 'eye of god' appears in the sky and stuns locals over Inner Mongolia  - My Style News

Videoja është filmuar në Mongolinë e brendshme të Kinës dhe tregon një formim të reve të formuara në formë të një syri të shndritshëm.

Videoja po shkon viralisht në mediat sociale kineze pasi një banor e filmoi atë në rajonin Hulunbuir.