Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video) Pamjet e para publikohen/ Kështu duket shtëpia e ‘Big Brother Kosova’

Big Brother VIP Kosova vjen për herë të parë në vendin tonë dhe pritet të nisë këtë vjeshtë, tashmë është zbuluar çmimi i madh që do të marrë fituesi i Big Brother VIP Kosova.

Lajmin e ka zbuluar prezantuesi i këtij spektakli, Alaudin Hamiti, ai që do të dalë fitues nga Big Brother VIP Kosova, do të marrë plot 200 mijë euro.

Së fundmi, Alaudin Hamiti na zbuloi pak edhe nga ajo se si do të duket shtëpia e famshme.

Në llogarinë e tij në Instagram, moderatori i këtij spektakli publikoi disa pamje nga oborri i shtëpisë.