Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video) Pa u menduar dy herë, shqiptari hidhet në ujë për t’i shpëtuar jetën burrit italian

Një shqiptar është duke u konsideruar si një h ero në Itali. Burri i quajtur Agim, ka arritur të shpë tojë jetën e një italiani të moshuar që po mb ytej.

Siç shihet dhe nga pamjet e publikuara në mediat e huaja, shqiptari hidhet në ujë dhe shp ëton italianin, i cili po mbahej me vështirësi pas një gardhi.

Agimi raportohet se ka mbërritur në Itali 23 vite më parë me gomone, ndërsa akti i tij ‘ka marrë’ dhënë dhe është vlerësuar në të gjithë territorin përtej Adriatikut. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet e mëposhtme.