Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video) Nuk ka qetësi/ Sh për thim me tri tol në Tiranë, detajet rrëqethëse ja si u vendos në makinë shoferi në gje ndje të rën dë

Gazetarja Dorjana Bezat jep detaje për ngjaren e r ëndë të ndodhur tek ish stacioni i fundit i Tiranës së Re, ku pak minuta më parë një automjet u hodh në e rë.

Experience in Tirane, Albania by Ervis | Erasmus experience Tiraneq

Mësohet se nga shp ërthimi ka mbetur i pla gosur shoferi, i cili u dërgua në sp ital.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij shp ërthimi që mund të jetë një ak sident, por që u dëgjua mjaft larg në kryeqytet. Qytetarë të shumtë janë grumbulluar në vendngjarje, ndërsa detaje të reja pritet të mësohen nga momenti në moment.