Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video) Njihet si vajza e skandaleve, Serena për Kristin: Kemi shkuar në hotel bashkë

Krist Aliaj është kthyer së fundmi në një nga personazhet më të komentuar së fundmi të “Big Brother Vip Albania”. Shkak u bë romanca që krijoi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri me Kejsin, teksa një vajzë tjetër jashtë shtëpisë, Zaza pretendon se është në një lidhje me të dhe publikoi mesazhet në Instagram.

Por të mos mjaftonte vetëm kjo, brenda shtëpisë hyri si banor babai i Kejsit, Sabiani, i cili fillimisht ishte kundër lidhjes dhe dje tha se i ka hyrë Kristi në zemër.

Së fundmi, ka qenë personazhja e njohur e rrjeteve sociale, Serena Sula, e cila në emisionin “Natë me Aulonën” ka treguar bisedat që ka zhvilluar në rrjetin social Instagram me Kristin, edhe pse nuk i tregoi publikisht për të ruajtur etikën.

Ajo tregoi se ata kishin shkëmbyer video, Kristi e kishte ftuar në një hotel dhe ishin takuar.

“A bot gjo?” u pyet Serena nga gazetari Andi Vrapi, duke iu referuar marrëdhënies se k suale, teksa ajo përgjigjet në mënyrë ironike se shkoi për të lyer thonjtë.

Nga Serena nuk ka munguar dhe një “thumb” ndaj Robert Aliajt ku u shpreh: “Jo se Roberti kënaqet se ka kërkuar femër origjinale, a ka kërkuar femër origjinale në publik”.