Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video) ”Futuni brenda në shtëpi”/ Luizit i kanë fshehur një tjetër informacion që i nisën fansat

Luiz Ejlli është ndër personazhet më të komentuar të momentit në mbarë trojet shqiptare, ai po ashtu ka thyer cdo rekord shikueshmërie në historinë e Big Brother në Shqipëri.

I njejti po shihet e cilësohet si fitues i këtij edicioni pasi i njejti po gëzon mbështetjen e të gjithë shqiptarvë gjithandej, i dal shumë herë në nominim ai ka dal më i votuari për të qëndruar në shtëpi.

Luiz Ejlli, konkurrenti senzacion i Big Brother Vip Albania, siç duket më në fund e ka kuptuar përkrahjen që ka jashtë.

Ai sot, gjersa po qëndronte në oborr ka parë një dron që i kanë dërguar fansat e tij, e në të cilin tregohej numri i ndjekësve që ai ka arritur në Instagram, që është mbi 570 mijë.Reagimi i tij në këtë moment ishte epik. “570 k nga hiçi mor”, u shpreh ai.