Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video) Edhe Mihrije Braha edhe Naimi tallen me Edi Ramën, për atë që i bëri Kurtit

Mbrëmë në dasmën e këngëtarëve, Drilonit dhe Beslirës – të pranishëm ishin edhe çifti i njohur i estradës, Naim Abazi dhe Mihrije Braha.

Ata ishin shumë të hareshëm dhe të lumtur në këtë dasmë, derisa nuk hezituan fare të flasin para kamerave.

Madje, ata vendosën që të rikrijojnë momentin kur kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ia mbylli sytë para disa ditësh kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit.

Gjithashtu, vlen të përmendet se në këtë dasmë ishin të pranishëm shumë figura publike, ndërsa për t’a ndjerë atmosferën e bukur që mbretëroi natën e martesës së tyre, shikoni emisionin e plotë.