Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video) Doli të shkonte në shkollë dhe s’u kthye më, 15-vjeçarja shqiptare: Jam me të dashurin s’dua të më merrni më

Mbrëmë ka raportuar mbi zhd ukjen e një 15 vjeçareje nga Prizreni, për të cilin rast foli axha i saj, duke thënë se mbesa e tij, ishte zhd ukur pa gjurmë nga e premta që lamë pas.

15-vjeçarja, e cila u raportua e zhdukur i lajmërohet familjes: Kam ikur me  të dashurin - Bota Sot

Ajo u nis për në shkollë por që nga mësuesi u lajmërua se ajo kishte një javë që nuk shkonte në shkollë.

15 vjeçarja me një mesazh pas 24 orësh iu drejtua të ëmës se është mirë dhe të mos ta kërkojnë. Madje nënës iu tha se ka ikur me të dashurin e saj me dëshirë, por familja nuk ka informacion se ku gjendet vajza.

Familjarët bëjnë apel që nëse dikush mund të ketë ndonjë informacion për Gentianën t’i njoftojë.