Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Video) Ardit Gjebrea i hyn në dhomën e gjumit Jonida Maliqit e më pas fillon dhe i ulet në….gruaja e di?

Sot në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare ka qenë këngëtarja e njohur Jonida Maliqi.

Një pjesë të intervistës Arditi dhe Jonida e kanë realizuar në shtëpinë e këngëtares, ku moderatori shkon tek dhoma e saj e gjumit dhe e zgjon nga gjumi.

Ardit Gjebrea: Mirmëngjes! Jonida Maliqi: Po ti çfarë do këtu?

Ardit Gjebrea: Elegante që në mengjes, e bukur e mirë, kështu fillon dita? Jonida Maliqi: Ëhë (qesh).

Arditi ulet në krevatin e Jonidës dhe i thotë: Lejohet kaq apo jo?

Jonida Maliqi: Sigurisht, ç’është kjo surprizë e këndshme?

Ardit Gjebrea: E kemi lënë takimin poshtë tek “Jonida’s Room”, por thashë se cila është Jonida’s room e vërteta. Pse vetëm ti? Jonida Maliqi: Pse me kë më prisje?

Foto e Romeos shfaqet në Klanifornia, si reagon Jonida Maliqi - Tv Klan