Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Vetëm qetësi nuk ka/ Infektohet me Covid-19 një tjetër deputet shqiptar

Bëhet me dije se deputeti i PS në Vlorë Edmond Leka ka rezultuar pozitiv me koronavirus disa ditë më parë.

Infektohet me Covid-19 deputeti i PS, trajtohet me oksigjen te Infektivi

Ditën e djeshme ai është shtruar në spitalin Infektiv ku po trajtohet me oksigjen.

Më herët në radhët e PS, e kanë kaluar koronavirusin kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj si dhe deputeti Elio Hysko.

Infektohet me Covid-19 deputeti i PS, trajtohet me oksigjen te Infektivi