Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Vetëm ngjarje të rënda dhe të zeza/ Dy vëllezërit gjenden të pajètë në shtëpi

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në një apartament në rrugën “Smyrnis” në Patra të Greqisë.

Sipas informacioneve të mediave greke, burime nga p olicia bëjnë me dije se vëllezërit kishin vendosur që të dy t’i jepnin fund jetës në të njejtin moment.

Ngjarja ndodhi në një shtëpi dy katëshe në katin përdhes. Vëllezërit që mbetën vik timë janë 46 dhe 54 vjeç dhe kishin vd ekur 4 ditë më parë, kurse mamaja e tyre ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën.