Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Vetëm nga Zvicra erdhi në Shqipëri vetëm për Mevlanin/ Ai nuk ia vari, Filloreta i tregon çfarë humbi

Vajza nga Kosova që u bë pjesë e programit të dashurisë, “Për’puthen”, Filloreta Pira, shprehej se është një vajzë e fortë dhe me karakter.

Madje, në fillim të emisionit u deklarua për Mevlanin, por që njoftimi i tyre nuk shkoi gjatë, pasi dolën vetëm si dy miq të mirë nga program.

Një video e publikuar nga “Vipatebllokut” shihet se Filloreta nuk është ashtu siç paraqitej në ekran.

Aty shihet duke vallëzuar, ku nga veshja e hapur për pak i zbulohet shume.