Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Vetëm mort në Shqipëri dhe zi/ 25-vjeçari shqiptar i jep fund jetës, i ziu vëlla e gjeti në shtëpi të….

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Tiranë ku një 25 vjeçar i ka dhënë fund jetës, t ragj ikisht.

Tomori si në mesjetë, lojtarët me qirinj në dhoma – SportEkspres.com

Me datë 30.11.2020, në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i vet ëva rur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi het im or ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

qirinj - Tirana Today