Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Vetë u rrit pa baba/ Këngëtari shqiptar publikon foton e bukur me nënën dhe të birin, shkruan fjalë zemre: Zot na gëzove!

Vetëm pak kohë më parë reperi i njohur, Gold AG, u bë baba për herë të parë, me një djalë të cilin e quajti me emrin e veçantë, Gueril.

Me djalin dhe nënën, Gold AG ndan foton e ndjerë me ndjekësit

Që nga lindja e tij, reperi është mjaft aktiv në rrejtet socaile, ku ndan shpesh momente nga prindërimi, një rol, që siç duket po i shijon shumë. Së fundmi, Gold AG ka publikuar një fotografi ku shfaqet krah të birit dhe nënës së tij.

Këngëtari ka treguar më herët se në jetën e tij, i ka munguar dashuria e babait, pasi është rritur pa baba, por kjo dashuri nuk do t’i mungojë ku rrë vogëlushit të tij.

“Zot faleminderit që na gëzove, Gueril ti m’bane babë e unë do të rris ashtu siç i ka hije një prindi, u rritsh pranë meje se mua m’ka munguar baba e ty mos të mungoftë asgjë në këtë jetë.Zoti im jepi shëndet, dije e le të jetë i hajrit për atdhe e fe, shkroi Gold AG.

Gold Ag me këngë për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës? (FOTO) – AlpeNews

Golden Ag kapet keq me komentuesit për këngën 'Prishtina'