Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Vazhdon kërkohet me ngulm largimi i Bashës nga PD-ja dhe e ofendojnë keq: Ke për të ikur Lulzim, siç kopilat me ministrat e PD i lë…

Edvin Kulluri pjesë e grupimit “për PD-në”, që kërkojnë largimin e Lulzim Bashës nga drejtimi i Partisë Demokratike në një status të fundit në facebook shkruan se pas këtij vendimi janë të shumtë ata që brenda partisë e sulmo jnë me profile fal lco.

Ai thotë se grupi i “kunatit” dhe të tjerët janë lëshuar kundër tij me profile fallco.

“Ke per te ikur Lulzim dhe do i lesh rrugeve dhe keta sic i le “shefja” e ketyre kopilet me ministrat e PD rrugeve!!!”, shkruan ai.

Reagimi i plotë:

Qenkan leshuar gjithe xhuxhet, muxhahedinet dhe zagaret e Desades dhe profilet fallco te kunatit dhe Odetes se milionave te reklamave te oligarkeve ne facebook! Domethene qe kur te sulmon llumi i byrektores se Lul Gramoz Ruc Isufit, punet jane mire!

Ke per te ikur Lulzim dhe do i lesh rrugeve dhe keta sic i le “shefja” e ketyre kopilet me ministrat e PD rrugeve!! Kaq per sot