Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Vajza iu bë një vjeçe, Getoari i bën urim zemre: Kur të shoh ty, jeta ia vlen të jetohet

Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi, janë bërë prindër për herë të parë, si sot para një viti. Çifti u bekua me një vajzë të cilën e quajnë Marget.

U bënë prindër, Geti dhe Marina publikojnë fotografinë e parë me vajzën e tyreSinjali

Ka qenë reperi ai i cili ka bërë urimin e parë në publik për Marget me fjalë zemre.

Tani kur shoh buzëqeshjen tende engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jete, mbështesin besimin tim, se jeta ia vlen të jetohet me te gjitha pengesat qe vijnë e shkojne gjate rruges. Babi do jete gjithmonë ketu per ty bija ime! Gezuar ditelindjen e pac jete te gjate e te lumtun Engjelli im!”, shkruan reperi.

Vajzë apo djalë? Zbulohet gjinia e fëmijës së Marina Vjollcës dhe Getoar  Selimit – Abc News