Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Vajza i lexoni me vëmnendje! Nëna e Ledri Vulës tregon si e bëri ajo për vete: Që në fillim erdhi dhe më tha…

Sara Hoxha është bukuroshja nga Shqipëria që ia rr ëmbeu zemrën reperit Ledri Vula, me të cilin tashmë është e martuar.

Çifti janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë quajtur Poem Blu, e që është bërë dashuria e madhe e gjjithë familjes.

Xheri, nëna e Ledrit dhe vjehrra e Sarës, ka folur në lidhje me raportin që ka me nusen e saj. Xheraldina Vula, nuk i ka kursyer fjalët më të mirat për nusen e saj, duke e quajtur një person shumë të afërt dhe të ngrohtë. Dhe, e tillë duket Sara.