Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ua! Vajza e biznesmenit shqiptar bërtet përballë Bieta Sulos: Kam dalë me lesh në sqetulla dhe këmbë, doja të më shikonin

Modelja Niki Delijorgji ka surprizuar sot moderatoren Bieta Sulo me një seancë meditimi dhe me detajet që ka treguar për veten e saj.

Niki Delijorgji i heq të gjitha… për fotografin – Ekskluzive

E ftuar në “Ftesë në 5”, Delijorgji tha se ka pasur kohë, si në verën e shkuar, që ajo ka qëndruar pa depi luar, me qëllim që të bënte që qytetarët ta shikonin atë.

“Unë e kam bërë, kam dalë me shumë le sh në sqetullat e mia dhe këmbët e mia sepse doja që ta hiqja këtë idenë që femrat duhet të jenë kështu. Mua më pëlqen por nuk dua. Unë e bëra kastile, edhe e ngreja çik dorën kështu që të shikonin. Nuk largoheshin por shikonin me çudi,”– tha ajo.

Më pas, Delijorgji e ftoi Sulën që të bënin të dyja një ulë rimë në studio për të nxjerrë energjinë negative.

“Do ta bëjmë një kështu bashkë. Një ulërimë e një kshu. Është shumë e fuq ishme kur e bën këtë kështu,”– tha ajo.

Më pas, modelja e mori moderatoren dhe e uli për të bërë një seance meditimi, por për shkak të kohë televizive, gjithçka u ndërpre.

Niki dhe Bieta ulërasin në studio, nxjerrin energjinë negative jashtë  trupit - Top Channel