Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ua po kjo?! Këngëtarja Rezarta Shkurta fotografohet me burrin, nipin e Enver Hoxhës në makinë duke u puthur dhe e bëjnë…

Rezarta Shkurta është një këngëtare dhe biznesmene shumë e suk sesshme. Ajo përflitet shpesh nëpër media për jetën e saj private dhe marrë dhënien që ka me bashkëshortin Ermal Hoxha.

Rezarta është mjaft ak tive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto me Ermalin i cili shihet duke e puthur në qafë, ndërkohë që ajo bën selfie.

“Por fillimisht më lër të bëjë një selfie”, shkruan Rezarta krahas fotos ku të dy shihen në momente int ime.

Rezarta Shkurta