Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

U tha se këngëtari i njohur shqiptar ka humbur jetën, reagon i biri: Babai im është mirë, çfarë thoni?!

Një faqe online e ka shpallur të v de kur këngëtarin e mirënjohur shqiptar, Nysret Muqiqin.

Nysret Muqiqi sot feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur këngëtari  (Video) - Telegrafi

Pas këtij lajmi shqetësues ka reaguar djali i tij Albatriti i cili siguroi njerëzit se babai i tij është shëndosh e mirë dhe se ky lajm nuk është i vërtetë.

Albatriti tha se portali në fjalë do të ndiqet pen alisht për shqetësimin që i bëri atij, gjithë familjes dhe rrethit të tyre.

Lexoni më poshtë deklaratën e këngëtarit.