Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

U tha se Fjolla Morina u nda nga biznesmeni por ja si qëndron e vërteta/ Del fotoja që po qarkullon kudo

Fjolla Morina nuk ka qenë aspak aktive në rrjete sociale këto kohë, ndonëse rrjeti ka z ier vazhdimisht nga lajmet për të.

Së fundmi në media është përfolur edhe se ajo i ka dhënë f und marrëdhënies me biznesmenin Fisnik Syla. Mirëpo ky i fundit i ka he dhur poshtë të gjitha aludimet dhe ka treguar sot se gjërat po shkojnë më së miri me këngëtaren.

Ai ka publikuar në Instagram një foto me Fjollën dhe përmes saj ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fiter Bajramit.