Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

U tha se Fifi aktroi sikur humbi ndjenjat/ Miqtë e saj më të mirë i dalin në krah: Ti nuk ke lidhje me helmin aty!

Fifi po kalon momente shumë të vështirë brenda shtëpisë së Big Brother, ku para disa ditësh i ra të fikët teksa debatonte me opinionisten Balina Bodinaku.

Miqtë e saj jashtë, të cilët i përmend vazhdimisht janë kujdesur që t’i japin mbështetje në mënyrën më të bukur. Djemtë e Threedots me në krye Flori Mumajesin kanë publikuar këngën e Fifit, dhe kanë shkruar fjalë prekëse për të.

Flori shkruan në postimin e tij: E mira Fifula që sot më shumë se kur rë të gjithë po flasin për ty edhe pse ti ske lidhje me helmin brenda tyre ! Të kryq ezuan se interneti u jep mundesinë të ndihen superior , të mënçur, madje dhe Artistë! Taksirat shpirt , këtu u rritëm e këtu jetojmë,këtu në vendin tim e në vendin tënd ku unë e ti gabojmë e atyre iu “dhemb”. Një këngë krijuar nga ty Fifi aty në atë shtëpi, që në çdo rast do të jetë e perkohëshme…

Bruno: Sytë më djegin jo vetëm nga pagjumësia. Ti nuk ke mundësi ta shikosh postimin tim por jam i sigurt që do e ndiesh në zemrën tënde të bardhë. Nuk e di ia kam dalë dot un me zërin tim nga studio ,ti nga Big Brother por doja shumë ta ndaja me të gjithë pak nga shpirti yt!!!

Klajdi Haruni: Unë nuk kam njohur vetëm një artiste të mirë ,por edhe një njeri të mirë ,ty Fifula. Nuk jemi dot perfekt edhe po të mundemi s’do jemi dot ku rrë…