Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

U ndanë keq? Ana degjeneron Arsimin: I dashur mashkull një femër që i përdor lotët…

Pak ditë më parë u bë e ditur se Ana dhe Arsimi i kanë dhënë fund lidhjes. Që nga ai moment, dyshja janë bërë fiks si “Tomi dhe Xherri” duke e thumbuar njëri-tjetrin vazhdimisht në rrjete sociale.

Skandali i ri: Ana dhe Arsimi konkurrenti i ri dyshohet se janë në një  lidhje. - YouTube

Ditën e djeshme Ana publikoi një foto, krahas së cilës shkroi: “Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja?”.

Arsimi iu përgjigj sot pyetjes së saj, duke i bërë thirrje t’i ndalojë lotët e kotë. “Lëre ti se ça më pyet mua bota, ndaloi ato lotët e tua të kota”, shkroi ai në Instagram.

Historia vazhdon: Ana nuk e ka lënë me kaq, pasi këtë mbrëmje e ka thumbuar sërish. Ajo ka publikuar një tjetër foto me mbishkrimin: “I dashur mashkull, një femër e fortë i përdor lotët si shkëlqyes buzësh”.