Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

U nda nga Bruno/ Florjana i tregon atje se çfarë ka humbur

Florjana Gjini u bë emër i njohur për publikun nga emisioni dashurisë Përputhen. Tashmë ajo ka fituar ndjekës të shumta duke sjellur imazhe të bukura për ta.

Së fundmi ajo publikoi një foto mjaft atraktive.

Veshur në fustan të shkurtër rozë në pah kishte vënë këmbët e formsuara./InfoKosova/

Shiko foton: