Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

U kthye nga Italia se nuk rrinte dot larg prindërve, por i infekton me koronavirus/ Ja në cilin qytet

Konfirmohet një rast i ri pozitiv me koronavirus në Memaliaj.

Mësohet se pozitiv ka rezultuar një 57-vjeçar, i cili dyshohet të jetë infektuar nga i biri, që kishte ardhur pak ditë më parë nga Italia.

57 -vjeçari me profesion këpucar, vuan dhe nga disa sëmundje të tjera, ndërsa është izoluar në banesën e tij.