Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

U kap nga forcat blu dhe është në qèli, habit ish-kreu i bashkisë së Lushnjes: Më nxirrni jap dhe pasuri se këtu kam alergji nga disa ushqime

Ish-kreu i Bashkisë së Lushnjes, Fatos Tushe ka kërkuar lirinë me pretendimin se është sëmurë

“Nuk mund të qëndroj në q eli, më lironi, pranoj edhe garanci pasurore. Dua lirinë, jam alergjik dhe intolerant ndaj disa ushqimesh”, është shprehur Tushe.

U arrestua për tenderin e BUJSHËM, Fatos Tushe bën