Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

U bënë prindër për herë të dytë, ky është emri që Sinan Hoxha dhe Andrra i vendosën djalit: Dhuratë nga Zoti

Çifti shumë i dashur për publikun, Andrra dhe Sinan Hoxha janë bërë prindër për herë të dytë. Andrra ka sjellë në jetë një djalë dy ditë më parë, teksa sot zbuloi edhe emrin që i kanë vendosur.

Andrra ka postuar një foto të Ansit me vëllain e vogël dhe zbulon se i kanë vendosur emrin Ayan, që do të thotë dhuratë nga Zoti.