Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

U bë teze dje/ Luana habit me postimin, nisin zërat se ajo mund të jetë shtatzënë?

Luana dhe Marina Vjollca janë dy motrat moderatore më të përfolura në skenën shqiptare. Marina është motra më e madhe e cila është e martuar me reperin kosovar Gheto.

Luana është ajo që kësaj radhe ka publikuar imazhe së bashku me motrën e saj Marinën, ku të dyja në krahë të njëra tjetrës kanë shfaqur barkun e Marinës.

Në imazhet e publikuara Luana shihet teksa mban barkun e saj, ku aludohet për shtatëzani, por siq duket moderatorja këtë e ka bërë vetëm për humor.

Luana ka shkruar: Tezja me mbesën.