Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

U bë si telenovelë, këngëtari tallet pas ndarjes nga gruaja: Shumë po shumë po vuaj

Nëpërmjet një ‘livestream’ në Instagram, Fero u shpreh se Arbenita e ka lënë dhe po e vuan shumë këtë fakt, madje ai vijon më tej duke thënë se do t’i dedikojë 10 këngë ish partneres së tij.

Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar – Indeksonline.net

“M’ka lon Arbenita, jam tu vujt, jam tu vujt, Kismet Arbenitës do ja bëj 10 muzika se jam tu vujt”, tha Fero.

Fero ka zgjedhur mënyrën më të çuditshme për të ironizuar situatën e krijuar nga Arbenita.

Ndërsa tani na mbetet të presim “dedikimin” që do t’i bëjë modeles por pse jo edhe reagimin e saj në lidhje me këtë deklaratë të ish partnerit të saj.

Gjithe kjo situate nisi kur Arbenita publikoi nje video ne Tik Tok ku ishte nje foto qe dukej se i ka shkruar futbollisti i njohur Neymar.