Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Troç fare e thotë 42 vjeçarja shqiptare: Jeton në Veri dua një burrë që të më heq monotoninë se koha ikën shpejt

Një mesazh mjaft interesant ka mbërritur sot në faqe. Ka shumë mesazhe si ky në inbox çdo ditë, por kurrë nuk kam postuar ndonjë për ndjekësit. Më poshtë shkruan një grua nga një qytet verior i Shqipërisë. Ajo është beqare dhe kërkon një partner për të jetuar me të:

“Pershendetje. A mundesh ta postosh kete mesazh? Do me beje nje nder shume te madh. Une quhem Vitore dhe jam 42 vjeç. Jam beqare, jetoj ne nje qytet te veriut. Koha kalon shpejt, por nuk dua te jetoj vetem gjithmone. Kam nevoje per adrenaline.

Njeriu don ndjenja, pasion dhe kenaqesi. Shpesh enderroj te kem ndonje lidhje dhe ta heq kete monotoni, qe me ka merzitur tejmase. Nese mundesh, ma posto kete mesazh te faqja jote. Nese do kete ndonje komentues mashkull, afersisht ne moshen time, do gezohem shume. Nuk dua pleq. Po me pelqeu ndonjeri, do i çoj mesazh me adresen e nje mikeshe, se keshtu me emrin tim kam pak droje. Te lutem, ma rregullo tekstin, se nuk di te shkruaj mire me tastiere. Me goje jam 1. Flas si me qene spikere televizionesh”.