Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Tràgjedi/ Autobusi doli nga rruga në Kroaci dhe u kthye përmbys, raportohet se emigrantët shqiptarë kanë humbur jetën

Të paktën 10 persona raportohet të kenë v dekur si pa sojë e një aksi denti që ka ndodhur mëngjesin e së dielës në Kroaci.

Image

Gazeta kroateJutarnji.hr njofton se po ashtu janë lë nduar edhe 30 të tjerë. Sipas kësaj gazete autobusi i aks ide ntuar është me tabela të Kosovës dhe se vinte nga Frankfurti në drejtim të Kosovës.

Image