Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Tirana nën tension/ Kreu i KQZ-së vazhdon të jetë në terren, pritet një rezultat

Kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi pas shkollës ”Vasil Shanto” ku ishte me ambasadoren e SHBA, ka shkuar për inspektim tek ”Shkolla e Kuqe”.

Ajo është kthyer tashmë në vend numërim votash me numrin 38, ku ka filluar dhe numërimi.

Më pas Celibashi është kthyer në zyrën e tij në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.