Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Ti bën s*ks vetëm për një kafe”/ Melisa reagon pasi Sindi dhe Shqipja e fyen keq: Po u fiket q….

Në puntatën e djeshme të”Përputhen” plasi keq sh erri mes Melisës dhe Sindit. Gjatë debatit, Sindi iu drejtua Melisës me këto fjalë: “Unë do bëj s* ks me atë që e ndjej e jo me atë që më jep një kafe”. Pas kësaj deklarate Melisa doli nga studioja dhe shp ërtheu në lot në prapaskenë.

PërPuthen”/ Shqipja “thyen” rregullat, ja çfarë vendosi në pjesën e fundit  të emisionit - Top Channel

Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e “Përputhen” e mbështeti publikisht Sindin, duke u shprehur se është më e vërteta në program.

“E vërteta d jeg gjithmonë. Si në rastin e balonit që thashë unë, doli edhe në rastin e kafes që tha Sindi. Sindi tha diçka që tashmë dihej që në prezantimin e parë. Mos harrojmë që dielli duket që në lindje. Si në rastin e parë, ashtu dhe në rastin e dytë, çdokush që ka shkuar pas për të ngushëlluar vajzat është fallco. Kush nga cmon më të vërtetën e emisionit (Sindin) ka punë me mua! Dhe me mua ta dini nuk dilni pa u lagur”, shkruante Shqipja.

Pas këtij postimi, Melisa ka reaguar me një status, e cila ndonëse nuk përmend emra duke qartë që këtë përgjigje e ka për Shqipen.

Shqipja i thotë Teas “lopë”, studio shpërthen! - YouTube

Doli e vërteta kafes"/ Shqipja i doli në mbrojtje Sindit, Melisa nuk  përmbahet dhe i thotë të gjitha