Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Tha se Melisa ka bërë s*ks me Andin e Teas/ Melisa i kthehet Shqipes dhe lëshon gojën: K*r*ë e vogël shiko jetën tënde

Që prej pez ullimit të saj nga “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj nuk i ka ndalur thumbat në rrjete sociale për konkurrentët ende të pranishëm në emision.

Tea zbulon nëse e dashuron Andin, Shiko kush LUAN 4, 12 Dhjetor 2020,  Entertainment Show - YouTube

Siç të gjithë e dimë, ajo kishte një pëlqim ndaj Andit, i cili doli nga emisioni vetëm pak ditë më parë, i përputhur me Tean.

Por, gjatë gjithë kësaj kohe Shqipja e ka quajtur marrëdhënien e tyre një lojë të pistë për publikun dhe ka hedhur vazhdimisht foto e materiale për të vërtetuar “lojën” e çiftit.

“Çifti i parë që u përputh jashtë emisionit. Andi e ka lënë në emision o Fation Kuqari, se vërtetë ta hodhi fundin ty, por shigjeta ishte diku tjetër. E the mirë janë bërë dashnor me njëri-tjetrin. Faleminderit që jeni tallur me të gjithë ne.. unë kam fol gjithmonë me fakte, por çfarë të bëjmë që kanë njerëz sipër tyre që i mbulojnë”, shkruante Shqipja.

Pas reagimit të Teas, edhe Melisa ka folur për herë të parë për këto akuza, nëpërmjet një videoje në InstaStory.

“Nuk më besohet që ndërkohë që po bëj makeup-in, unë duhet të rri dhe të mendoj rreth thashethemeve të disa njerëzve që më quajnë ‘fa ke’ vetëm për faktin që janë dashuruar kokë e këmbë me mua dhe unë jam ‘fake’ se s’jua var. Little b* t ch të lutem krijo një jetë. Siç po i jap drejtim unë, jepi dhe ti. Byee”- shprehet ajo.

Tea dhe Andi zbulojnë nëse kanë rënë në dashuri në “Shiko Kush LUAN” - Top  Channel

Sindi dhe Melisa u zunë keq, Shqipja futet në me - Syri Kosova | Lajmi i  fundit