Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Tha jam e virgjër po tani s’po lë gjë pa bërë, Sindi habit: Kam më shumë b*thë se gjsma e Shqipërisë, nuk keni parë gjë akoma

Sindi Loci është një ndër personazhet më të diskutuar në “Përputhen”. Pasi ajo u prezantua në program si një vazjë e vir gjër Sindi ishte tema e diskutimit në çdo puntatë dhe nuk kanë qenë aspak të rralla momentet e te nsionit, midis saj dhe konkurrentëve të tjerë.

Në disa episode Sindi nuk ka nguarar as të largohet nga studio. Si të gjithë “Përputhsat” e tjerë edhe Sindi në Instagram ka mijëra ndjekës, të cilët janë kurioz të dinë më shumë për të. Së fundmi, ish-konkurrentja ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj dhe u ka dhënë atyre mundësinë që ta pyesin për çdo gjë që janë të interesuar të dinë.

Një pjesë e tyre nuk kanë pasur asnjë pyetje por veçse kritika për të dhe mënyrën se si ajo e përdour Photoshopin në fotot që realizon. Një prej tyre i shkruan se ajo nuk ka lidhje fare me fotot pasi në ekran dukej shumë e vogël dhe e imët. “Kur më shihni në televizor isha 40 kile”, ja kthen Sindi.

Mirëpo, nuk kanë munguar as kritikat për të pas met e saj, dikush i ka thënë Sindit që “nuk ka b* thë” dhe ajo që ja kthen se me peshën që ka, ka më shumë të pa sme se gjysma e Shqipërisë. “Për aq kile sa kam për momentin kam më shumë se gjysma e Shqipërisë. Po avash avash se s’keni parë asgjë”, shkruan Sindi.