Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Tërbohet moti, shi e breshër/ Ja në cilin vend

Një stuhi e fortë goditi zonën e Ano Glyfada në mesditë, si dhe një pjesë të madhe të periferive jugore dhe juglindore të Greqisë.

Shiu i fortë ishte i shkurtër, por i aftë të shkaktonte probleme, kryesisht në lëvizjen e automjeteve.

Deri më tani nuk flitet për persona të lënduar. Për më tepër shihni videon e publikuar në mediat greke.