Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Tea tha se Andin kishte një vajzë në zemër, vjen dhe reagimi nga Melisa: Boll më ul të tjetër ti për të….

Gjatë intervistës së fundit, Tea Trifoni zbuloi se Andi ka pasur një lidhje gjatë kohës sa ishin duke aktruar se dyshja ishin çift. Tea nuk e tha emrin e vajzës, por dyshimet janë të forta për Melisën, pasi gjatë asaj kohë, për të cilën Tea ka folur, Andi është përfolur vetëm për lidhje me Melisën.

Tea merr vendimin me rëndësi në Përputhen në lidhje me Andin

Ndërkohë Andi ishte i pari që reagoi në lidhje me deklaratat e Teas, duke paralajmëruar se shumë shpejt do të japë edhe ai versionin e tij. “Si fillim vjen njohja, pastaj lidhja, pastaj vjen Për’puthen dhe ndahesh… Siç kam thënë, është naiviteti që të bën të flasësh.

Gjithsesi presim, sepse dhe unë do të jap variantin tim. Në momentin që do të kem 30 mijë follow në faqen time në Facebook do të bëj aty reagimin tim për fjalët e Teas. Do ketë gjëra të forta!”, ka shkruar Andi.

Nga ana tjetër, Melisa në mes të gjithë kësaj zhurme vendosi dje që të mbyllte llogarinë e saj në “Instagram”. Shumë e përkthyen si një lëvizje për të qëndruar larg “pro blemeve”, por në fakt nuk është kështu.

Melisa ka reaguar përmes një videoje në “TikTok”, ku ka treguar se edhe ajo do të flasë shumë shpejt për gjithçka, sepse ndjehet e lodhur nga fjalët që po thuhen për të. Ajo shprehet se nuk mundet të durojë më tepër hipokrizinë e njerëzve që përpiqen ta ulin, për t’u ngritur vetë sa më lart.

Do rikthehem, sepse duhet të flas dhe unë. Jo për publikun, sepse unë nuk i detyrohem askujt që të flas gjëra të mia private! Këtë pjesë duhet ta kenë të qartë gjithë njerëzit dhe portalet. Duhet të flas, sepse mesa duket supet e mia nuk mbajnë dot hipokrizinë, filozofinë dhe moralet që shesin një pjesë për të dalë nga situata.

Por nuk ngrihesh duke ulur të tjerët, por meqë dëshironi këtë lojë, ua kam borxh pra! Le të hapen letrat për të gjithë dhe të vendosim pikat mbi i sepse realisht më lodhët, por nuk rrëzohem!”, ka shkruar Melisa në videon e saj.

Një lajm fejese nga Tea & Beart dhe një tjetër dyshim se Melisa & Andi janë  bashkë - Revista Who