Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Të kuruar deri në detajet e fundit/ Rita dhe Fidani tregojnë sa shumë e shijojnë ahengun

Rita Haziri dhe Fidan Gashi publikuan një video të re ne Instastory. Ata shihen të kuruar deri në detajin e fundit teksa shijojnë atmosferën e ahengut.

Dyshja së fundi ka publikuar këngën e tyre më të re e cila u prit mjaft mire nga publiku. Si gjithher Rita dhe Fidani shkëlqejnë në praninë e njëri-tjetrit.