Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Të ka ruajtur Zoti”/ Dalin pamjet, ja çfarë ka ndodhur me këngëtaren Elvana Gjata

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata është rikthyer tashmë me disa hite të reja. Së fundmi ajo mbajti edhe një koncert në Mitrovicë, ku i ndodhi edhe një e papritur.

Elvana Gjata & Ledri Vula feat. John Shahu - Mike - YouTube

Teksa ajo bëhej gati të dilte në skenë, ju rr ezikua jeta nga dera, e cila ra në tokë, duke rrez ikuar për një fije jetën e këngëtares.

“Reagimi fiks si 2 Gisht Mjaltë”, i komenton Ermali ndërsa Elvana me humor shkruan: “Dera left the chat”.

I love you with all my heart" / Elvana Gjata dedicates the sweet words to  the loved one and touches with the message: Until the last breath ... -  Gossip